Service inclusive

Opieka Indywidualna
Usługa Service Inclusive to szeroki zakres całodobowej opieki indywidualnej, dostosowanej do wymagań i potrzeb pensjonariusza. Oferujemy komfortowe pokoje jednoosobowe z łazienka. Wyposażone w telewizor LCD, telefon, bezprzewodowy internet oraz systemy przywoławcze oraz przeciwpożarowe.

Wyżywienie
Codziennie przygotowywane są posiłki na życzenie. Również według diety zaleconej przez lekarza dietetyka. Pod pojęciem „dieta” rozumiemy określony sposób odżywiania, którego celem jest zachowanie zdrowia i sprawności organizmu. Posiłki są urozmaicone i bogate w składniki potrzebne dla funkcjonowania seniorów.
Opieka medyczna
Opieka zdrowotna, która oferujemy jest dostosowana do potrzeb każdego pensjonariusza. Codziennie rano wykonywane są pomiary parametrów życia naszych podopiecznych. Zapewniamy dostęp do lekarzy, badań diagnostycznych i laboratoryjnych oraz rehabilitacji. W razie potrzeby lekarz dyżurny jest pod telefonem.
Rozrywka
Jeśli podopieczny jest sprawny fizycznie, to zachęcamy go do różnorodnej aktywności ruchowej. Proponujemy spacery, wspólne wyjścia do kina, teatru, muzeum, na koncerty czy inne ciekawe wydarzenia artystyczne. Możemy tez zabrać go na lokalne przedstawienie lub zaprosić do kawiarni na przyszła szarlotkę. Ważne żeby było miło, a senior czuł się dobrze.